Loading...
O nas 2017-11-22T15:13:33+00:00

WYMARZONA PODRÓŻ

 Napędza nas do działania.

I dlatego powstaliśmy. Wychodzimy z założenia, że każdy w życiu powinien robić to, co kocha. My kochamy podróżować. Kochamy przeżywać życie będąc w podróży. Zresztą… ten, kto choć raz był poza granicami kraju i liznął przygody, ten doskonale czuje, co chcemy przekazać.

Naszą ofertę kierujemy do:

  • osób, które chcą przeżyć niepowtarzalną przygodę.

  • firm, które szukają nieszablonowego pomysłu na integrację swojego zespołu.

  • ludzi, którzy szukają możliwości rozwoju i pozytywnych zmian w życiu.

  • każdego, kto kocha życie w podróży.

NASZ ZESPÓŁ

To dzięki nim dzieje się magia. Dowiedz się kim jesteśmy, a najlepiej… poznaj nas w akcji, decydując się na wspólną podróż!

Mateusz Jasiński

Założyciel

Mateusz Jasiński – popularyzator zdrowego stylu życia, instruktor lekkoatletyki, trener biegania, założyciel platformy TrenerBiegania.pl. Podróżnik z zamiłowania. Ukończył maratony w takich miastach jak: Nowy Jork, Berlin, Ateny, Honolulu, Betlejem, Rzym, Mediolan, Warszawa, Poznań. Ma na swoim koncie przebiegnięcie kilku ultramaratonów, w tym legendarny Comrades rozgrywany w Afryce na dystansie 89km oraz Race to The Stones (100km, Anglia). Według Mateusza Jasińskiego podróżowanie to przede wszystkim cudowne narzędzie rozwoju osobistego i szansa na… poznanie siebie. Projekt wymarzonepodróże.pl to dla niego spełnienie marzeń.

Mateusz Banaś

Założyciel

30 letni, racjonalny-optymista, świadom kruchości i krótkości życia, stara się je wydłużyć maksymalnie – żyjąc podwójnie, a może nawet potrójnie. Współtwórca projektu biegowo-podróżniczego Travel2Run.pl Biega od prawie dekady, coraz dłużej i dalej. Maratony (coraz bliżej 50-tego maratonu), ultramaratony, pomału raczkuje w świecie triathlonu. Stawia cele i je realizuje – biegnąc, jadąc rowerem, płynąc. W świecie biegania widział już prawie wszystko, ale zdaje sobie sprawę, że różnicy między prawie, a wszystkim może się nigdy nie udać dosięgnąć. Oby! Nie znosi promowania i akceptacji mierności, lenistwa, nerwowego podsycania atmosfery, monotematycznych dyskusji, braku szacunku do ludzi i podnoszenia głosu. Lubi konstruować atrakcyjne cenowo wyjazdy podróżnicze, nie przepłacając za coś co można mieć równie dobrej jakości za rozsądniejszą cenę. Ma fioła na punkcie sprzętu biegowo-rowerowego (nie mylić z gadżeciarstwem) i w kolekcji około 30 biegowych par butów (aby mieć prawo do krytyki lub chwalenia wszystkich :))

PO CO TO ROBIMY?

Bo wierzymy, że w każdym człowieku drzemie ogromny potencjał. Z naszej perspektywy podróże są jednym z najlepszych narzędzi do poznania siebie i odkrycia swojego potencjału. A poza tym życie jest po to, aby… się nim cieszyć i doświadczać niezapomnianych chwil. Podróże tworzą idealne środowisko, aby zapewnić te warunki. Dlatego naszą misją jest kreowanie niezapomnianych doświadczeń w anturażu wyjątkowych miejsc na świecie.